کپسول آتش نشانی سام

نتایج 1 تا 7 از کل 7 نتیجه

شرکت تولیدی کپسول آتش نشانی سام به عنوان یکی از برندهای شناخته شده در بین کپسول های آتش نشانی است. انواع مختلفی از کپسول آتش نشانی سام از نظر ظرفیت وجود دارد که بر اساس مواد مختلف آب، مواد هالوژنه، کف، دی اکسید کربن، فوم، مواد شیمیایی مرطوب و پودر و گاز پر شده اند. محتوای این کپسول ها دارای سولفات و فسفات آمونیوم است که کلوخه ای شدن را کاهش می دهند و باعث افزایش سرعت عملکرد آن می شوند.

ویژگی های کپسول آتش نشانی سام

استانداردها: کپسول آتش نشانی پودر و گاز سام دارای استانداردهای ISO14001، ISO9001، ISO10002-2004و NFPA است. دارا بودن این استانداردها نشانه ای از کیفیت بالای کپسول آتش نشانی سام است.

گنجایش: انواع مختلفی از کپسول های آتش نشانی سام وجود دارد که گنجایش ۱ تا ۱۲ لیتر دارند. مدل های بزرگ دارای چرخ هایی هستند که راحت بتوان آن را جا به جا کرد.

کاربرد: کپسول آتش نشانی سام با توجه به نوع ماده پر شده و گنجایش کاربردهای مختلفی دارد.
کپسول پودر و گاز سام برای استفاده در فضاهای کوچک، خودرو، آپارتمان ها، منازل، بیمارستان ها، ساختمان های تجاری، کارگاه های نجاری، صنایع بافندگی و مکان های مشابه کاربرد دارد.
کپسول آتش نشانی سام با فوم برای احتراق ناشی از گازها، جامدات و روغن های قابل اشتعال و مایعات قابل اشتعال استفاده می شود. این نمونه کپسول آتش نشانی سازگار با محیط زیست است.
کپسول آتش نشانی سام محتوی گاز دی اکسید کربن برای استفاده در مکان های سربسته و جهت اطفای حریق کلاس های E و B، دستگاه های کامپیوتری و وسایل برقی استفاده می شود.

قیمت کپسول آتش نشانی سام

قیمت کپسول آتش نشانی سام به پارامترهای مختلفی از جمله گنجایش، محتوای مواد پر شده، جنس بدنه متفاوت می باشد. از طرفی به دلیل نوسانات بازار فعلی نمی توان قیمت واحدی را برای این محصول در نظر گرفت. اگر چناچه تمایل دارید این کپسول ایمن و استاندارد را خریداری کنید، می توانید به وب سایت رسمی ایمن پیشتاز مراجعه کرده و از آخرین قیمت این کپسول اطلاع حاصل نمایید.