کپسول آتش نشانی پیشرو

5,000,000 تومان کپسول آتش نشانی CO2 نه کیلویی پیشرو
4,500,000 تومان کپسول آتش نشانی CO2 شش کیلویی پیشرو
6,500,000 تومان کپسول آتش نشانی CO2 سی کیلویی پیشرو
1,920,000 تومان کپسول آتش نشانی CO2 سه کیلویی پیشرو
1,800,000 تومان کپسول آتش نشانی CO2 دو کیلویی پیشرو
نتایج 1 تا 23 از کل 23 نتیجه

کپسول آتش نشانی وسیله ای بسیار مفید و کاربردی است که داشتن آن در خانه ضروری است، زیرا کارآیی مناسبی دارد و به راحتی می توان با کمک آن آتش سوزی های کوچک را مهار کرد. برندهای مختلفی کپسول های آتش نشانی را روانه بازار می کنند که برای نمونه می توان به کپسول آتش نشانی پیشرو اشاره کرد.

کارخانه کپسول آتش نشانی پیشرو

با توجه به اهمیت وجود کپسول آتش نشانی در مکان های مختلف به منظور جلوگیری از خسارت های ناشی از انواع حریق شرکت پیشرو انواع کپسول آتش نشانی را تولید و عرضه کرده است. کارخانه البرز نجات به نام تجاری پیشرو در سال 1361 تاسیس و در زمینه تولید انواع خاموش کننده های پودری و کربنی فعالیت خود را آغاز کرده است. این کارخانه موفق به دریافت تمام استاندارد های لازم برای تولید انواع کپسول آتش نشانی در داخل و خارج از کشور شده است. کارخانه کپسول آتش نشانی پیشرو به شماره ثبت 135289 و شناسه ملی 10101784988 در اداره ثبت شرکت های تهران به ثبت رسیده است و دفتر مرکزی آن در تهران به آدرس تهران، خیابان هلال احمر، نرسیده به میدان رازی، مجتمع اداری و تجاری نگین رازی، طبقه دوم، واحد 115 و کارخانه آن قزوین، شهر صنعتی البرز، خیابان ابن سینا، خیابان امیرکبیر شرقی، شرکت البرزنجات است. البته همه افراد قادر به دسترسی و مراجعه به کارخانه را ندارند، از این رو خرید از نمایندگی فروش راحت ترین و سریع ترین راه خرید کپسول های آتش نشانی این برند معتبر است.

نمایندگی فروش کپسول آتش نشانی پیشرو

از آنجا که دسترسی به کارخانه و دفتر مرکزی کارخانه پیشرو برای همه ممکن نیست، نمایندگی هایی را در سرتاسر کشور ایجاد کرده است. فروشگاه ایمن پیشتاز نمایندگی اصلی فروش کپسول های آتش نشانی پیشرو است. شما می توانید خاموش کننده پودری، دی اکسید کربن، آب و گاز، فوم و کف و ... را در حجم های مختلف و طبق قیمت اعلام شده توسط کارخانه از ایمن پیشتاز بخرید. البته توجه داشته باشید که هر مدل کپسول پیشرو برای خاموش کردن آتش سوزی های مختلف است. با بررسی محیط مدنظرتان و همچنین احتمال وقوع چه مدل آتش سوزی در محل موردنظرتان نوع کپسول را مشخص کنید. برای کسب اطلاعات نیز می توانید با کارشناسان ایمن پیشتاز تماس بگیرید. آن ها با بررسی جدی و دقیق و شرایط محل موردنظرتان بهترین انتخاب را به شما ارائه می دهند. عرضه و تامین محصولاتی در حوزه های لوازم ایمنی صنعتی و حفاظت فردی، اصلی ترین بخش های فعالیت ایمن پیشتاز است.

نمایندگی کپسول پیشرو

همانگونه که گفتیم کپسول های پیشرو در سراسر ایران نمایندگی فروش دارند. نمایندگی های کپسول پیشرو آماده ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در هر ساعتی از شبانه روز به مشتریان عزیز است و همین موضوع دلیل برتری نمایندگی های پیشرو نسبت به رقبا است. ایمن پیشتاز امکان خرید به صورت آنلاین از سرتاسر کشور را برای شما فراهم آورده تا بتوانید به راحتی از این نمایندگی کپسول پیشرو خرید کنید. در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

خرید اینترنتی کپسول آتش نشانی پیشرو

یکی از امکانات راحتی که ایمن پیشتاز برای شما عزیزان فراهم آورده است، این است که به راحتی در هر کجا که هستید می توانید با خرید اینترنتی هر مدل کپسول آتش نشانی را که بخواهید بخرید. با خرید اینترنتی خاموش کننده های برند پیشرو می توانید اعتماد داشته باشید که حین آتش سوزی با خیال راحت از گسترش بیشتر آن جلوگیری و حتی باعث خاموش شدن آتش می شوید. شما می توانید کپسول پیشرو در وزن و محتویات مختلف را از سایت خریداری کنید و ایمنی محیط مدنظرتان را افزایش دهید. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروش ایمن پیشتاز تماس بگیرید تا مراحل خرید اینترنتی خاموش کننده های پیشرو را به شما ارائه دهند.

شرکت البرز نجات پیشرو

شرکت البرز نجات پیشرو، شرکتی است که کپسول آتش نشانی پیشرو را می سازد و به بازار عرضه می کند. این شرکت کپسول هایی بسیار باکیفیت را تولید می کند که یکی از مشهورترین انواع تجهیزات آتش نشانی است. این شرکت کپسول های آتش نشانی را در اندازه ها و ظرفیت های گوناگونی تولید می کنند و برای تمامی مصارف از جمله خودرو و ساختمان و ... در اختیار مشتریان قرار می دهد. نکته قابل توجه در زمینه کپسول آتش نشانی شرکت البرز نجات پیشرو تنوع کپسول های آن است که امکان اطفاء همه انواع حریق را فراهم می کند.

لیست قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو شامل موارد بسیاری چون گنجایش کپسول، نوع و میزان مواد استفاده شده در شارژ کپسول، کیفیت و استاندارد ساخت بدنه کپسول، سایر متعلقات کپسول از جمله فشار سنج و نازل پاشش و ... می شوند. اگر شما هم می خواهید کپسول آتش نشانی خود را از این برند معتبر و مطرح تهیه کنید، می توانید به روزترین قیمت انواع این کپسول های آتش نشانی را در سایت ایمن پیشتاز ببینید و بهترین کپسول را متناسب با نیاز خود خریداری نمایید.