کپسول آتش نشانی پیشرو

کپسول آتش نشانی وسیله ای بسیار مفید و کاربردی است که داشتن آن در خانه ضروری است، زیرا کارآیی مناسبی دارد و به راحتی می توان با کمک آن آتش سوزی های کوچک را مهار کرد. برندهای مختلفی کپسول های آتش نشانی را روانه بازار می کنند که برای نمونه می توان به کپسول آتش نشانی پیشرو اشاره کرد.

نمایندگی کپسول پیشرو

کپسول های پیشرو در سراسر ایران نمایندگی فروش دارند. یکی دیگر از امکانات خوب این شرکت امکان خرید اینترنتی و سفارش آنلاین محصولات است که خریدی بی درد سر و آسان را برای مشتریان فراهم می کند. نمایندگی های کپسول پیشرو آماده ارائه خدمات پس از فروش و پشتیبانی در هر ساعتی از سبانه روز به مشتریان عزیز است.

شرکت البرز نجات پیشرو

شرکت البرز نجات پیشرو، شرکتی است که کپسول آتش نشانی پیشرو را می سازد و به بازار عرضه می کند. این شرکت کپسول هایی بسیار باکیفیت را تولید می کند که یکی از مشهورترین انواع تجهیزات آتش نشانی است. این شرکت کپسول های آتش نشانی را در اندازه ها و ظرفیت های گوناگونی تولید می کنند و برای تمامی مصارف از جمله خودرو و ساختمان و ... در اختیار مشتریان قرار می دهد. نکته قابل توجه در زمینه کپسول آتش نشانی شرکت البرز نجات پیشرو تنوع کپسول های آن است که امکان اطفاء همه انواع حریق را فراهم می کند.

لیست قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو

عوامل تاثیر گذار بر قیمت کپسول آتش نشانی پیشرو شامل موارد زیر می شوند:

گنجایش کپسول که هر چه بیشتر باشد قیمت کپسول بالاتر می رود، نوع و میزان مواد استفاده شده در شارژ کپسول، کیفیت و استاندارد ساخت بدنه کپسول، سایر متعلقات کپسول از جمله فشار سنج و نازل پاشش و ...

اگر شما هم می خواهید کپسول آتش نشانی خود را از این برند معتبر و مطرح تهیه کنید، می توانید به روزترین قیمت انواع این کپسول های آتش نشانی را در سایت ایمن پیشتاز ببینید و بهترین کپسول را متناسب با نیاز خود خریداری نمایید.

900,000 تومان کپسول پودر و گاز پیشرو 12 کیلویی
700,000 تومان کپسول آتش نشانی ۶ کیلویی پیشرو
300,000 تومان کپسول آتش نشانی 1 کیلویی پیشرو
تماس بگیرید خاموش کننده پودری 9 کیلویی پیشرو
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه
ارتباط با ایمن پیشتاز
  • تلفن ثابت: 66349637-021

    تلفن همراه: 4021425-0912

    آدرس: تهران، خیابان امام خمینی،

    کوچه جهانگردی، پاساژ رشید 2، طبقه 5، پلاک 1

  • 1