کپسول آتش نشانی دژ

540,000 تومان کپسول آتش نشانی پودری 6 کیلویی دژ
520,000 تومان کپسول آتش نشانی پودری 4 کیلویی دژ
440,000 تومان کپسول آتش نشانی پودری 3 کیلویی دژ
830,000 تومان کپسول آتش نشانی پودری 12 کیلویی دژ
150,000 تومان کپسول آتش نشانی دژ 1 کیلوگرمی
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی 6 کیلویی دژ
380,000 تومان کپسول آتش نشانی 2 کیلویی دژ
750,000 تومان کپسول آتش نشانی 12 کیلویی دژ
2,100,000 تومان کپسول آتش نشانی (CO2) 6 کیلویی دژ
1,800,000 تومان کپسول آتش نشانی (CO2) 4 کیلویی دژ
10,000,000 تومان کپسول آتش نشانی (CO2) 30 کیلویی دژ
1,055,000 تومان کپسول آتش نشانی (CO2) 3 کیلویی دژ
3,850,000 تومان کپسول آتش نشانی (CO2) 12 کیلویی دژ
نتایج 1 تا 18 از کل 18 نتیجه

کپسول های آتش نشانی از جمله تجهیزات مهم خاموش کننده هستند که وجود آن ها در هر مکانی لازم و ضروری است. این خاموش کننده ها توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه می شوند که یکی از بهترین تولید کننده های آن برند دژ است. این برند در وزن های یک الی پنجاه کیلوگرم کپسول های مختلفی را از جمله کپسول پودری، آب و گاز و CO2 را به بازار عرضه کرده است. یکی از قابلیت های کپسول های دژ چرخدار بودن آن ها است که حملشان را آسان می کند. نکته مهم درمورد کپسول آتش نشانی این است که این کپسول ها را باید در مکانی مشخص به صورت ثابت و قابل دسترس نگهداری کرد تا در هنگام نیاز به سرعت قابل استفاده باشد. کپسول های آتش نشانی تولیدی شرکت دژ در انواع مختلف و برای استفاده در موارد متفاوت ساخته می شوند.

شرکت دژ کپسول آتش نشانی

کارخانه معتبر دژ کپسول آتش نشانی را در انواع سایز و حجم تولید کرده است که در متن زیر به طور کامل هر دسته از محصولات آن را شرح داده ایم.
کپسول فوم و گاز: کارخانه دژ این نوع کپسول ها را در ابعاد ۶، ۱۰، ۲۵ و ۷۵ کیلوگرم تولید می کند که با توجه به محل قرار گیری، سایز آن انتخاب می شود، به عنوان مثال برای منازل و اداره ها بهتر است از کپسول ۶ کیلوگرمی استفاده کرد.
کپسول پودر و گاز: این مدل کپسول ها با سایز یک کیلوگرم تا ۷۵ کیلوگرم به بازار عرضه می شوند. کپسول پودر و گاز از پر مصرف ترین کپسول ها است که اصلی ترین ماده تشکیل دهنده آن پودر است.
کپسول آب و گاز: از نام این کپسول می توان دریافت که مخزن کپسول با آب و گاز تحت فشار درون کپسول پر شده است. از این مدل فقط می توان برای مهار آتش های ناشی از جامدات و مواد خشک استفاده کرد.

ویژگی های کپسول آتش نشانی شرکت دژ

این شرکت با داشتن اپراتورهای فعال هر روزه در خدمت مشتری ها است تا در اسرع وقت به نیازهای آن ها پاسخ دهد. از دیگر ویژگی های محصولات این شرکت قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا آن ها است که آن را به انتخابی بی نظیر برای مشتریان تبدیل کرده است. شرکت تولیدی دژ در تلاش است که با بهترین تجهیزات و مواد اولیه با کیفیت کپسول های آتش نشانی مطمئنی را به مشتریان خود ارائه نماید. کپسول آتش‌نشانی دژ طراحی و ساختاری است که استفاده آسان و سریع را برای کاربر فراهم کرده است. کپسول آتش‌نشانی دژ با استانداردها و تاییدیه‌های مربوطه سازگاری دارد که شامل استانداردهای ملی و بین‌المللی، مانند استانداردهای NFPA انجمن ملی حفاظت در برابر حریق و... است.

لیست قیمت کپسول آتش نشانی دژ

قیمت کپسول‌های آتش‌نشانی ممکن است بسته به عوامل مختلفی مانند نوع کپسول، ظرفیت آن، نوع محلول آتش‌نشانی درون کپسول، استانداردها و مقررات مربوطه و محل خرید متغیر باشد. نوع کپسول آتش‌نشانی، از جمله محلول آتش‌نشانی درون آن، می‌تواند تأثیر زیادی در قیمت داشته باشد. برخی کپسول‌ها دارای محلول آب استاندارد هستند، در حالی که دیگر کپسول‌ها محلول‌های خاص مانند خلوص بالا یا مخصوص خطرات خاص (مانند آتش‌نشانی الکتریکی) دارند. نوع کپسول و محلول آتش‌نشانی درون آن می‌تواند تأثیر مستقیمی بر قیمت داشته باشد. به طور کلی کپسول آب و گاز، پودری، CO2 محتویات مختلف و برای آتش سوزی های مختلف است، همچنین ظرفیت کپسول آتش‌نشانی، یعنی حجم محلول آتش‌نشانی درون آن، نیز یک عامل تعیین‌کننده قیمت است. کپسول‌های با ظرفیت بزرگتر، عموما قیمت بیشتری دارند. استانداردها و مقررات مربوط به آتش‌نشانی نیز می‌تواند در تعیین قیمت تأثیرگذار باشد. ممکن است کپسول‌هایی که با استانداردها و مقررات سخت‌گیرانه‌تری سازگار هستند، قیمت بیشتری داشته باشند. تمام این عوامل روی قیمت انواع کپسول های دژ تاثیر گذارند، به همین خاطر ایمن پیشتاز متنوع ترین کپسول های آتش نشانی برند دژ را به قیمت کارخانه در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا بتوانید خریدی آسان و مقرون به صرفه را تجربه کنید. برای راحتی شما لیست قیمت کپسول آتش نشانی دژ را برای شما مشتریان گرامی قرار داده است. در همین صفحه قیمت تک تک محصولات برند دژ را مشاهده کنید و با توجه به نوع احتمال آتش سوزی در محل موردنظرتان، کپسول با حجم و نوع دلخواه خود را بخرید.

نمایندگی کپسول آتش نشانی دژ

نمایندگی فروش کپسول آتش‌نشانی عموما به عنوان یک واسطه بین تولیدکننده یا تامین‌کننده کپسول آتش‌نشانی و مشتریان عمده یا خرده فروشان فعالیت می‌کنند. نمایندگی‌های فروش کپسول‌های آتش‌نشانی می‌توانند وظایف و فعالیت‌های مختلفی را انجام دهند. آن ها باید محصولات را به مشتریان معرفی کنند و تلاش کنند تا سهم بازار قابل توجهی را در حوزه کپسول‌های آتش‌نشانی به دست آورند. نمایندگی‌های فروش کپسول‌های آتش‌نشانی دژ مسئول ارائه خدمات پس از فروش به مشتریان هستند. این خدمات ممکن است شامل آموزش استفاده صحیح از کپسول‌های آتش‌نشانی، خدمات تعمیر و نگهداری، و راهنمایی‌های فنی دیگر باشد. کارخانه دژ به دلیل ارائه انواع خاموش کننده مرغوب و با کیفیت در حجم های مختلف محبوبیت ویژه ای بین خریداران کسب کرده است، به همین خاطر نمایندگی هایی را در سرتاسر کشور ایجاد کرده است و اصلی ترین نمایندگی آن فروشگاه ایمن پیشتاز است. کارشناسان فروش ایمن پیشتاز با بررسی محل مورد نظر مشتریان و با ارائه مشاوره فنی شما را در انتخاب نوع و حجم کپسول دژ کمک می کنند.

آدرس کارخانه تولید کپسول آتش نشانی دژ

طبق آدرس کارخانه دژ و دفتر مرکزی آن هر شخصی قادر به خرید خاموش کننده های دژ به طور مستقیم از کارخانه نیست. ایمن پیشتاز به عنوان نمایندگی برتر خاموش کننده های دژ، راه خرید را برای شما آسان کرده است. تمامی محصولات عرضه شده از برند دژ در ایمن پیشتاز با برچسب شارژ تاریخ دار به قیمت کارخانه عرضه می شوند. اگر می خواهید کپسول برند دژ را بخرید و از تعداد کپسول و نوع آن مطمئن نیستید، می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.