کپسول آتش نشانی دژ

کپسول های آتش نشانی از جمله تجهیزات مهم خاموش کننده هستند که وجود آن ها در هر مکانی لازم و ضروری است. کپسول های آتش نشانی توسط برندهای مختلفی تولید و عرضه می شوند که یکی از آن ها مارک دژ است. یکی از قابلیت های کپسول های دژ چرخدار بودن آن ها است که حملشان را آسان می کند. شرکت دژ یکی از برندهای معتبر است که در تولید کپسول های آتش نشانی در وزن های مختلف سابقه ای طولانی دارد. نکته مهم درمورد کپسول آتش نشانی این است که این کپسول ها را باید در مکانی مشخص به صورت ثابت و قابل دسترس نگهداری کرد تا درهنگام نیاز به سرعت قابل استفاده باشد. کپسول های آتش نشانی تولیدی شرکت دژ در انواع مختلف و برای استفاده در موارد متفاوت ساخته می شوند.

شرکت دژ کپسول آتش نشانی

همانطور که گفتیم شرکت دژ یکی از کارخانه های تولیدکننده مطرح انواع کپسول آتش نشانی در انواع سایز و حجم است. این شرکت انواع محصولات را تولید می کند که در زیر چند نمونه از آن ها را معرفی می کنیم:
کپسول فوم و گاز: این نوع کپسول ها معمولا در ابعاد ۶، ۱۰، ۲۵ و ۷۵ کیلوگرم تولید می شوند که با توجه به محل قرار گیری، سایز آن را انتخاب می کنند. به عنوان مثال برای منازل بهتر است از کپسول ۶ کیلوگرمی استفاده کرد.
کپسول پودر و گاز: سایز این مدل کپسول ها از یک کیلوگرم شروع می شود و تا ۷۵ کیلوگرم نیز به بازار عرضه می شوند. این نوع کپسول از پر مصرف ترین کپسول ها است که اصلی ترین ماده تشکیل دهنده آن پودر است.
کپسول آب و گاز: از نام این کپسول می توان دریافت که مخزن کپسول با آب و گاز تحت فشار درون کپسول پر شده است. از این مدل فقط می توان برای مهار آتش های ناشی از جامدات و مواد خشک استفاده کرد.

ویژگی های کپسول آتش نشانی شرکت دژ

این شرکت با داشتن اپراتورهای فعال هر روزه در خدمت مشتری ها است تا در اسرع وقت به نیازهای آن ها پاسخ دهد. از دیگر ویژگی های محصولات این شرکت قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالاست که آن را به انتخابی بی نظیر برای مشتریان تبدیل کرده. شرکت تولیدی دژ در تلاش است که با بهترین تجهیزات و مواد اولیه با کیفیت کپسول های آتش نشانی مطمئنی را به مشتریان خود ارائه نماید.

ایمن پیشتاز متنوع ترین کپسول های آتش نشانی برند دژ را با قیمتی ارزان و باورنکردنی در اختیار شما عزیزان قرار می دهد تا بتوانید خریدی آسان و مقرون به صرفه را تجربه کنید.

750,000 تومان کپسول آتش نشانی ۳ کیلویی دژ co2
150,000 تومان کپسول آتش نشانی دژ یک کیلوگرمی
300,000 تومان کپسول آتش نشانی 6 کیلویی دژ
1,100,000 تومان کپسول آتش نشانی 6 کیلویی co2 دژ
1,000,000 تومان کپسول آتش نشانی 4 کیلویی co2 دژ
7,000,000 تومان کپسول آتش نشانی 30 کیلویی co2 دژ
450,000 تومان کپسول آتش نشانی 12 کیلویی دژ
2,000,000 تومان کپسول آتش نشانی 12 کیلویی co2 دژ
نتایج 1 تا 8 از کل 8 نتیجه
ارتباط با ایمن پیشتاز
  • تلفن ثابت: 66349637-021

    تلفن همراه: 4021425-0912

    آدرس: تهران، خیابان امام خمینی،

    کوچه جهانگردی، پاساژ رشید 2، طبقه 5، پلاک 1

  • 1