کپسول آتش نشانی بایا سیلندر

کپسول های آتش نشانی تجهیزاتی بسیار حیاتی هستند که وجودشان در هر فضایی ضروری است. کپسول های آتشنشانی فضای بسیار کمی را اشغال کرده، قابلیت اطفای حریق بالایی دارند و همچنین در زمان بسیار کوتاهی می توانند آتش را نابود کنند. شرکت های مختلفی نسبت به ساخت و تولید کپسول آتش نشانی اقدام می کنند که یکی از مطرح ترین آن ها بایا سیلندر است. ما در این مقاله به بررسی این کپسول های آتشنشانی می پردازیم.

کپسول بایا سیلندر

امروزه بسیاری از لوازم و موادی که در محیط ما مورد استفاده قرار می گیرد از نفت و فرآورده های آن به وجود آمده اند. قابلیت اشتعال این مواد بسیار بالاست و در صورت بروز آتش، می توانند حودث ناگواری ایجاد کنند. به همین دلیل یکی از ضروری ترین اقدامات، تجهیز کردن ساختمان ها با کپسول های آتشنشانی استاندارد است. کپسول آتش نشانی بایا از جمله کپسول هایی است که قابلیت مناسبی برای از بین بردن آتش دارند و در قیمت ها و ظرفیت های گوناگونی در بازار موجود هستند.
کپسول آتش نشانی بایا یکی از بهترین گزینه ها برای اطفاء حریق است. با خرید این کپسول می توانید با اطمینان خاطر در صورت بروز حریق نسبت به خاموش کردن آن اقدام کنید. کپسول های بایا سیلندر قابلیت استفاده برای خاموش کردن انواع آتش ها را داشته و در ابعاد و گنجایش های متفاوتی در بازار وجود دارد. این کپسول را می توان در ساختمان ها و همچنین در خودرو نیز استفاده کرد. کارایی این کپسول بسیار بالاست زیرا از گاز مونو اکسید کربن در آن استفاده شده و قابلیت خاموش کردن آتش ناشی از تجهیزات الکتریکی و اتصالات برقی را هم دارد.

لیست قیمت کپسول آتش نشانی بایا

همان گونه که می دانیم عوامل گوناگونی در قیمت کپسول ها موثر هستند که از جمله آن ها می توان به این موارد اشاره کرد: اندازه و ظرفیت کپسول، نوع مواد مورد استفاده در شارژ کپسول، استاندارد به کار گرفته شده در ساخت، مونتاژ و همچنین ضخامت ورق استفاده شده در ایجاد کپسول

با توجه به نوسانات بازار و تغییر روز به روز قیمت ها نمی توان قیمت واحدی را در اختیار مشتریان قرار داد. با این وجود شما می توانید لیست قیمت کپسول های آتش نشانی بایا را در سایت ایمن پیشتاز ببینید و متناسب با بودجه خود بهترین و مناسب ترین خرید را داشته باشید.

2,700,000 تومان کپسول آتش نشانی CO2 بایا ۱۲ کیلویی
1,450,000 تومان کپسول آتش نشانی 6 کیلویی co2 بایا
850,000 تومان کپسول آتش نشانی 3 کیلویی co2 بایا
540,000 تومان کپسول 6 کیلویی پودری بایا
1,300,000 تومان کپسول آتش نشانی ۴ کیلویی بایا
نتایج 1 تا 6 از کل 6 نتیجه
ارتباط با ایمن پیشتاز
  • تلفن ثابت: 66349637-021

    تلفن همراه: 4021425-0912

    آدرس: تهران، خیابان امام خمینی،

    کوچه جهانگردی، پاساژ رشید 2، طبقه 5، پلاک 1

  • 1