کپسول آتش نشانی بایا سیلندر

تماس بگیرید کپسول آتش نشانی (CO2) 6 کیلویی بایا
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی (CO2) 40 کیلویی بایا
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی (CO2) 4 کیلویی بایا
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی (CO2) 3 کیلویی بایا
700,000 تومان کپسول آتش نشانی (CO2) 2 کیلویی بایا
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی (CO2) 12 کیلویی بایا
تماس بگیرید کپسول آتش نشانی (CO2) 10 کیلویی بایا
نتایج 1 تا 19 از کل 19 نتیجه

کپسول آتش نشانی بایا یکی از بهترین گزینه ها برای اطفاء حریق است. کپسول های آتش نشانی تجهیزاتی بسیار حیاتی هستند که وجودشان در هر فضایی ضروری است. کپسول های آتش نشانی فضای بسیار کمی را اشغال کرده، قابلیت اطفای حریق بالایی دارند و همچنین در زمان بسیار کوتاهی می توانند آتش را نابود کنند. شرکت های مختلفی نسبت به ساخت و تولید کپسول آتش نشانی اقدام می کنند که یکی از مطرح ترین آن ها بایا سیلندر است. ما در این مقاله به بررسی این کپسول های آتش نشانی می پردازیم.

کپسول بایا سیلندر

امروزه بسیاری از لوازم و موادی که در محیط ما مورد استفاده قرار می گیرد از نفت و فرآورده های آن به وجود آمده اند. قابلیت اشتعال این مواد بسیار بالاست و در صورت بروز آتش، می توانند حودث ناگواری ایجاد کنند. به همین دلیل یکی از ضروری ترین اقدامات، تجهیز کردن ساختمان ها با کپسول های آتش نشانی استاندارد است. کپسول آتش نشانی بایا از جمله کپسول هایی است که قابلیت مناسبی برای از بین بردن آتش دارند و در قیمت ها و ظرفیت های گوناگونی در بازار موجود هستند.

نمایندگی کپسول آتش نشانی بایا

با خرید این کپسول می توانید با اطمینان خاطر در صورت بروز حریق نسبت به خاموش کردن آن اقدام کنید. کپسول های بایا سیلندر قابلیت استفاده برای خاموش کردن انواع آتش ها را داشته و در ابعاد و گنجایش های متفاوتی در بازار وجود دارد. این کپسول را می توان در ساختمان ها و همچنین در خودرو نیز استفاده کرد. کارایی این کپسول بسیار بالاست زیرا از گاز مونو اکسید کربن در آن استفاده شده و قابلیت خاموش کردن آتش ناشی از تجهیزات الکتریکی و اتصالات برقی را هم دارد.

لیست قیمت کپسول آتش نشانی بایا

همان گونه که می دانیم عوامل گوناگونی در قیمت کپسول ها موثر هستند که از جمله آن ها می توان به این موارد اشاره کرد: اندازه و ظرفیت کپسول، نوع مواد مورد استفاده در شارژ کپسول، استاندارد به کار گرفته شده در ساخت، مونتاژ و همچنین ضخامت ورق استفاده شده در ایجاد کپسول

با توجه به نوسانات بازار و تغییر روز به روز قیمت ها نمی توان قیمت واحدی را در اختیار مشتریان قرار داد. با این وجود شما می توانید لیست قیمت کپسول های آتش نشانی بایا را در سایت ایمن پیشتاز ببینید و متناسب با بودجه خود بهترین و مناسب ترین خرید را داشته باشید.