کپسول آتش نشانی روناک

نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه

شرکت های بسیاری در زمینه تولید و شارژ کپسول آتش نشانی فعالیت دارند. برای انتخاب از بین این شرکت ها لازم است به طور دقیق و مناسب تحقیق کنید تا بتوانید ایمن ترین گزینه را برگزینید. یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه تولید و شارژ کپسول آتش نشانی، شرکت روناک است که انواع کپسول های آتش نشانی را در ابعاد و حجم های مختلف تولید می کند.

خاموش کننده روناک

استفاده و تجهیز ساختمان به کپسول آتش نشانی بسیار متداول شده است و امروزه در اکثر اماکن مسکونی یا اداری این نوع کپسول ها به چشم می خورند. خاموش کننده های روناک از کیفیت مناسبی برخوردار بوده و کاربرد فراوانی در اطفاء انواع حریق دارند. این کپسول ها به وسیله پودر و گاز مونو اکسید کربن شارژ شده و در اندازه و گنجایش های مختلفی در بازار ارائه می شوند. طراحی و ساخت این کپسول ها در داخل ایران و توسط متخصصان صورت می گیرد و از کارایی و قیمت مناسبی برخوردار هستند.

قیمت کپسول روناک

یکی از مهم ترین فاکتورهای انتخاب کپسول آتش نشانی برای مشتریان، قیمت آن است. عوامل متعددی بر قیمت کپسل های آتش نشانی تاثیر دارند که باعث می شوند قیمت کپسول های برندهای مختلف با هم تفاوت هایی داشته باشند. اجازه دهید نگاهی به عوامل تدثیرگذار در قیمت کپسول آتش نشانی بیندازیم:

نوع مواد موجود در کپسول: کپسول های مورد استفاده برای خاموش کردن آتش های خاص از جمله آتش ناشی از تجهیزات برقی دارای قیمت بالاتری هستند.

حجم و وزن کپسول: با افزایش حجم و ظرفیت کپسول، مقدار مواد بیشتری در آنها می تواند قرار گیرد و در نتیجه قیمت آن بالاتر می رود.

کیفیت مواد استفاده شده در ساخت بدنه و سایر قسمت های کپسول

خارجی یا داخلی بودن کپسول: در صورتی که مواد استفاده شده در شارژ کپسول های آتش نشانی از خارج از کشور وارد شوند، گران‌ترند.

شما عزیزان می توانید برای اطلاع از آخرین قیمت کپسول های آتش نشانی روناک، فروشگاه اینترنتی ایمن پیشتاز را دنبال کنید یا با کارشناسان فروش و پشتیبانی ما در ارتباط باشید.