کپسول آتش نشانی سپهر

نتایج 1 تا 5 از کل 5 نتیجه

کپسول آتش نشانی یکی از ضروری ترین تجهیزات ایمنی برای هر فضایی است. به دلیل کاربرد فراوان این محصول، شرکت های مختلفی نسبت به تولید آن اقدام کرده اند. یکی از معتبرترین و مطمئن ترین این شرکت ها برند سپهر است که یکی از پیشگامان تولید انواع کپسول های آتش نشانی به حساب می آید.

مشخصات کپسول آتش نشانی سپهر

کارخانه تولید کپسول آتش نشانی سپهر ارائه دهنده انواع کپسول های آتش نشانی برای انواع متفاوت از حریق است. عدم مقابله به موقع با حریق می تواند خسارات مالی و جانی زیادی را به دنبال داشته باشد. استفاده از کپسول های استاندارد سپهر مناسب هنگام مقابله با حریق، تاثیر زیادی در اطفاء به موقع و صحیح آن داشته و خسارات مالی و جانی را به حداقل می رساند.
کپسول آتش نشانی سپهر برای خاموش کردن انواع آتش ها کاربرد دارد. این کپسول ها در انواع مختلفی تولی می شوند که می توانند آتش ناشی از حریق جامدات، آتش ناشی از سوختن مایعات فرار و آتش ناشی از جریان الکتریسیته را به خوبی و در کوتاه ترین زمان ممکن مهار کنند. کپسول های آتش نشانی سپهر از بهترین و مرغوب ترین مواد اولیه ساخته شده اند که باعث می شوند این محصولات به یکی از ایمن ترین محصولات ضد حریق تبدیل شوند.
کپسول آتش نشانی سپهر حاوی پودر فشرده ای است که در از بین بردن حریق، عملکرد خوبی دارد. این کپسول بسته به نوع استفاده، در وزن های مختلف تولید می شود و به فروش می رسد. شرکت سپهر برندی خوش نام در زمینه تولیدات کپسول آتش نشانی است. کپسول های سپهر در انواع مختلف پودر و گاز و غیره تولید می شوند. این کپسول ها بر روی خود فشارسنجی دارند که میزان فشار محتویات درون سیلندر را نمایش می دهد.

قیمت کپسول آتش نشانی سپهر

قیمت کپسول های آتش نشانی بسته به حجم و نوع مواد به کار رفته در آن ها می تواند متفاوت باشد. یکی دیگر از عوامل تعیین کننده قیمت کپسول آتش نشانی برند تولید کننده و همچنین فروشگاهی است که محصول را برای فروش عرضه می کند.
نوسانات شدید بازار در این دوران باعث شده تا هر روز قیمت جدیدی برای محصولات مختلف در نظر گرفته شود. به همین دلیل برای یک خرید مطمئن بهترین راه انتخاب برندهای باکیفیت و با قیمت مناسب و فروشگاه های منصفی است که از این نوسانات سوءاستفاده نمی کنند و محصولات را با قیمتی منطقی به فروش می رسانند.
شما هموطنان عزیز می توانید انواع کپسول های آتش نشانی برند سپهر را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه ایمن پیشتاز تهیه کنید و آسوده خاطر ایمنی را به خود و خانواده تان هدیه دهید.