کپسول آتش نشانی دریا

یکی از محصولات مهم شرکت دریا کپسول آتش نشانی آن است. این محصول وسیله ای ضروری برای حفظ ایمنی اهالی ساختمان هاست تا در صورت بروز حریق بتوانند در اسرع وقت و به صحیح ترین شکل آن را خنثی کنند. دریا ازجمه برندهای مطرح داخلی است که کپسول های آتش نشانی خود را با بهترین مواد اولیه تهیه کرده و ایمن بودن آن را تضمین می کند.
برخی از ویژگی های کپسول های آتش نشانی دریا عبارتند از: ساخت ایران، مطابق با استانداردهای بین المللی، کیفیت بالاتر حتی نسبت به برخی محصولات مشابه خارجی، مواد اطفاء حریق با کیفیت، ساخت در حجم های مختلف برای کاربردهای گوناگون، دارای مانومتر ایبور، پودر بی کربنات ۸۰ درصد، دارای بیمه مسئولیت مدنی بیمه ایران، یک سال گارانتی.

کارخانه کپسول آتش نشانی دریا

کپسول آتش نشانی دریا توسط شرکت باران مامطیر تولید می شود. این شرکت که در شهر بابل قرار دارد، بیش از ۴۰ سال در تولید انواع تجهیزات اطفاء حریق و کپسول های آتشنشانی سابقه دارد. به طور کلی فعالیت های این کارخانه شامل موارد زیر است:

تولید و پخش انواع کپسول های خاموش کننده آتش و جعبه (Fire Box)

واردات و پخش انواع لوازم آتش نشانی و ایمنی در سطح کشور

نصب و راه اندازی انواع سیستم های اطفاء حریق برای صنایع مختلف کشور

نخستین تولید کننده کپسول های بایوفوم در ایران

قیمت کپسول آتش نشانی دریا

کپسول های آتش نشانی براساس کارکرد، نوع و کارخانه تولیدی آن قیمت های مختلفی دارند. با این حال به دلیل نوسانات بازار و تورم نمی توان قیمت دقیقی را برای آن ها تعیین کرد. کپسول های آتش نشانی دریا یکی از انواع وسایل اطفاء حریق هستند که با وجود کیفیت بسیار مطلوب و ایمنی بالا، با قیمتی مناسب در اختیار عموطنان عزیز قرار می گیرند.

اگر شما هم قصد خرید کپسول آتش نشانی برای محل زندگی یا محیط کار خود را دارید، می توانید کپسول های آتش نشانی ایمن و باکیفیت دریا را با مناسب ترین قیمت از فروشگاه اینترنتی ایمن پیشتاز تهیه کنید.