کپسول آتش نشانی پیشرام

500,000 تومان کپسول پودر و گاز 6 کیلویی پیشرام
نتایج 1 تا 1 از کل 1 نتیجه

کپسول آتش نشانی از جمله تجهیزاتی است که در اکثر ساختمان ها و منازل وجود دارد و سازمان های قانون گذار برای جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار، افراد را ملزم به تجهیز ساختمان به کپسول های آتش نشانی می کند. کسپول های آتش نشانی انواع مختلفی دارند و شرکت های زیادی در زمینه تولید و شارژ این کپسول ها فعالیت دارند. از جمله شرکت های تولیدکننده این وسایل می توان به برند پیشرام اشاره کرد که در این مقاله به معرفی و بررسی آن می پردازیم.

معرفی کپسول آتش نشانی پیشرام

کپسول آتش نشانی پیشرام، کپسولی است که به شکل استوانه بوده و از جنس فلزات مقاوم در برابر نیروهای مواد داخلی ساخته شده تا فشار مواد درون خود را تحمل کند. این کپسول دارای نازل در قسمت بالای خود است. مواد خاموش کننده از این قسمت خارج می شوند و به کمک شلنگ متصل شده به کپسول، فرآیند خاموش کردن آتش بهتر صورت می گیرد.

کپسول های پیشرام به کمک مواد مختلف شارژ می شوند و برای انواع آتش سوزی ها کاربرد دارند: نوع B این کپسول ها برای اطفا آتش جامدات، نوع C برای گازهایی با قابلیت اشتعال و در نهایت نوع E این کپسول ها برای اطفای حریق ناشی از تجهیزات و اتصالات الکتریکی هستند.

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی پیشرام

نحوه استفاده از کپسول آتش نشانی بسیار راحت و آسان است. لازم است سایر افراد ساکن در خانه و ساختمان طریقه استفاده از آن را آموزش ببینند تا در صورت بروز آتش سوزی بتوانند نسبت به برطرف کردن حریق اقدام کنند. نکته قابل توجه در زمینه کپسول آتش نشانی پیشرام، بازدید منظم و دوره ای کارشناسان شرکت و همچنین شارژ مجدد آن به صورت منظم است که معمولا هر سال یکبار توسط متخصصان صورت می پذیرد.

کپسول آتش نشانی از جمله تجهیزات بسیار کار آمد است که درصد بالایی از آتش سوزی ها را می توان به کمک آن مهار کرد و از بین برد. شما هم می توانید با خرید کپسول آتش نشانی پیشرام از فروشگاه ایمن پیشتاز، با صرف هزینه‌ای جزئی از وقوع حوادث ناگوار جلوگیری کنید.