کپسول آتش نشانی آرمان سیلندر نوین

نتایج 1 تا 3 از کل 3 نتیجه

یکی از سازندگان انواع کپسول آتش نشانی که اقدام به تولید کپسول در حجم های مختلفی کرده، شرکت آرمان سیلندر نوین است. محصولات تولیدی آرمان سیلندر به طور ویژه برای آتش سوزی های ناشی از الکتریسیته بسیار مناسب هستند. به طور کلی این محصولات کاربرد بسیاری در مهار کردن آتش سوزی دارند و استفاده از آن ها در آتش سوزی می تواند از ایجاد خسارت های مالی و جانی جلوگیری کند. محصولات آرمان سیلندر نوین کاملا غیر سمی، عایق آتش و جریان برق هستند و به گونه ای طراحی شده اند که فشارهای درونی متفاوتی دارند. محصولات این شرکت مزایایی چون قابلیت استفاده در انواع آتش سوزی، بدنه محکم، محفظه ایمن، قابلیت حمل و مناسب و نصب در همه مکان ها را دارند.

کپسول های آرمان سیلندر نوین عملکردهای متفاوتی دارند که باعث می شود مواد درون آن ها با یکدیگر متفاوت باشد. به طور کلی کپسول ها دارای مخازنی هستند که در خود مواد خاموش کننده را نگه می دارند. این مواد تا زمان فعال شدن در مخزن می مانند. در این خاموش کننده ها اغلب از نیتروژن استفاده می شود. البته در برخی از کپسول های آتش نشانی از آب و کف هم استفاده می شود. نیروی محرکه این مخازن بسته به نوع کپسول متفاوت است.

شرکت آرمان سیلندر

شرکت آرمان سیلندر از تولید کنندگان انواع کپسول آتش نشانی است که در این زمینه به طور جدی و تخصصی فعالیت می کند و جزو برندهای معتبر تولید محصولات ایمنی به حساب می آید. از آنجایی که وجود یک کپسول آتش نشانی در هر مکان ضروری است ترجیح بر این است که به سراغ برندهایی بروید که کیفیت تضمین شده ای داشته باشند. با توجه به این که شرکت آرمان سیلندر از بهترین مواد اولیه، جنس مقاوم، فلزات ضد زنگ و ... برای تولید محصولاتش استفاده می کند، محبوبیت ویژه ای را در بین عموم مردم پیدا کرده است. محصولات این شرکت قابل استفاده در مکان های مختلفی چون منزل، کارخانه، مجتمع ها و غیره هستند. آرمان سیلندر نویسن همچنین مدل های کم حجم تری را برای وسایل نقلیه تولید و عرضه می کند. محصولات این شرکت قبل از فروش تست می شوند تا خریدار از عملکرد و استانداردهای آن مطمئن شود. شرکت آرمان سیلندر نوین برای تولید محصولات خود تمامی استاندارهای جهانی را رعایت می کند.

قیمت کپسول آتش نشانی آرمان سیلندر

محصولات مختلف این شرکت بر اساس کاربرد، حجم و ... قیمت های متفاوتی دارند. فروشگاه های مختلف هم این محصولات را با قیمت های متفاوتی به مشتریان عرضه می کنند. برای اطلاع از به روزترین قیمت کپسول های آرمان سیلندر نوین فروشگاه اینترنتی ایمن پیشتاز را دنبال کنید یا با گروه مشاوران ما در ارتباط باشید.